A mentők kiérkezéséig egy férfinak nyújtottak gyors segítséget a nagykátai járőrök.
A nagykátai rendőrök 2020. június 30-án a reggel szolgálatellátásuk során egy Tápiószentmártonon található buszmegálló közelében egy földön fekvő emberre lettek figyelmesek. Mellé parkolva azonnal észlelték, hogy a férfi erősen rángatózik, görcsrohama van, nehezen lélegzik, megszólításukra nem reagál. Azonnal cselekedtek. Egyikük egy füves területre segítette a férfit, hogy az aszfalton ne szerezzen magának sérüléseket, mialatt társa a mentőket hívta.
A szerencsétlenül járt férfi rohama néhány perc alatt enyhült ugyan, de továbbra is erősen hörgött, ezért a rendőrök stabil oldalfekvésbe helyezték, így a nehézlégzése megszűnt. A mentők kiérkezését követően a járőrök már stabil állapotban adták át a férfit további ellátásra.
Tudtad?
A BudapestKörnyéke.hu hírportált százezrek olvassák. Olyan oldalakkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Telex, Index vagy a Blikk. A Facebookon már 248 ezres a követőtáborunk. A hirdetőink tudják, hogy helyben hirdetni a leghatékonyabb. Nálunk gyorsan elérik a főváros és az agglomeráció 3 milliós lakosságát.

