Egy ideig gond nélkül élt egymás mellett két férfi Pest megyében, azonban egy idő után a lakótárs nem bírta elviselni a mosatlan edények látványát. Ezután fordultak tragikusra az események, amikor is a lakótárs pár pohár legurítása után megtámadta szállásadóját.
Így ismerkedtek meg
A két férfi alkalmi munkák kapcsán ismerkedett meg egymással, ekkor a későbbi áldozat felajánlotta a másik férfinak, hogy költözzön hozzá Dunakeszin található lakókocsijába, szívesen látná. A BudaPestkörnyeke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el.
Helyszíni felvétel:

Egy darabig nem is volt gond
Meg is fértek egymás mellett egy darabig, azonban az 55 éves férfi 2020. július 14-én délután, pár pohár legurítása után, agresszívan érkezett haza, és kötekedni kezdett a sértettel, hogy az ebéd után miért nem mosogatott el. P. Péter a veszekedés közepette az ágy végében ülő lakótársát homlokon rúgta, majd felkapott egy kést és azzal mellkason szúrta.
A Budapest és Környéke hírportált az erősebb napokon már százezrek olvassák. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint a Telex, Origo, Index, Blikk, az RTL és a TV2 weboldalai. Nyomtatott változatban először 1907-ben jelent meg a Budapest és Környéke újság. Köszönjük, hogy most te is minket olvasol! A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!
Megszúrta
A véres bökőt letette az asztalra és távozott otthonából. A sértett bár látta, hogy mindene tiszta vér, különösebben nem érezte rosszul magát, segítséget nem hívott, lefeküdt aludni.
A szociális munkás vette észre
Másnap egy szociális munkás kereste fel a lakókocsiban élőket, ő vette észre a férfi sérülését, azonnal értesítette a mentőket és a rendőrséget. A férfit a kórházban megműtötték, írja a KékVillogó.
Meg is halhatott volna
Az orvosszakértői vélemény szerint a mellkasba hatoló és ott szívburkot is érő szúrt sérülés életveszélyes sérülésnek minősül, ami akár a sértett halálával is végződhetett volna, írja a police.hu.
Fotó a helyszínről:

Elfogták a támadót
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit a járőrök néhány óra alatt Dunakeszi belvárosában elfogták és előállították. Kihallgatása során a gyanúsítás ellen panaszt nem tett, szűkszavúan vallott a történtekről.
Emberölés kísérlete
A jelenleg is letartóztatásban lévő, P. Péter ellen emberölés bűntette kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya befejezte, az ügy iratait átadta az ügyészségnek. A BudaPestkörnyeke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el.
Kiemelt kép: A támadás helyszíne – Forrás: Police.hu