Előkerült a 39 éves, siklósi származású nő, akinek négy napja veszett nyoma Zanzibárból hazafelé. Az útja utolsó ismert állomása a dohai repülőtér volt. Onnan Budapestre indult volna, de nem érkezett meg.
Zanzibárból indult haza
A napokban beszámoltunk arról, hogy a siklósi nő szeptember 29-én indult haza Zanzibárból. A QR1499-es járattal érkezett Dohába, ahonnan este fél hat körül még felhívta édesapját, és jelezte, hogy másnap, szeptember 30-án a QR199-es járattal érkezik Budapestre. Ez a járat 9:15-kor indult volna, és 13:50-kor szállt volna le a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket.
Elérhetetlen lett
A telefonhívás után azonban Ágotáról semmilyen információ nem volt. Mobilja ki volt kapcsolva, WhatsAppon és Messengeren sem tudta elérni a családja. A család megpróbálta elérni a dohai repülőtér és a reptéri rendőrség megadott elérhetőségeit, de eddig sikertelenül.
A Budapest és Környéke hírportált az erősebb napokon már százezrek olvassák. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint a Telex, Origo, Index, Blikk, az RTL és a TV2 weboldalai. Nyomtatott változatban először 1907-ben jelent meg a Budapest és Környéke újság. Köszönjük, hogy most te is minket olvasol! A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!
Jelentkezett a nő
Édesapja hivatalosan bejelentette az eltűnését, a rendőrség körözést adott ki. “Sziasztok! Élek még, nem haltam meg, nem tűntem el, bár tudom, sok kedves ember életében ez lett volna a legjobb… De nem” – írta a Ágnes másnap a Facebook-bejegyzésében.
Rosszul lett a reptéren
Az RTL Híradó információja szerint rosszul lett, ezért nem engedték felszállni a Budapestre tartó járatra, és közben a telefonja is meghibásodott, így a családja nem tudta elérni. A helyi hatóságok kórházba vitték, csak másnap engedték ki. Ágnes még aznap megérkezett a ferihegyi repülőtérre. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket.
Kiemelt kép: illusztráció

