Fokozott ellenőrzést rendelt el péntek reggel 8 órától vasárnap 23 óráig a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője.

A Police.hu portálra felkerült, szűkszavú rendőrségi közleményből annyi derül ki, hogy az ellenőrzés Pest megye teljes közigazgatási területére, tehát az agglomerációra is érvényes, célja a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése, felderítése, illetve megszakítása.

Ha bármilyen érdekességet látsz az agglomerációban, küldj fotót és néhány sort róla nekünk Messengeren, hogy elmondhassuk a többi, sok tízezer olvasónknak. Azok, akik hírt küldenek nekünk, értékes ajándék közül választhatnak. A BudaPestkörnyéke.hu agglomerációs hírportált sok tízezren olvassák, köszönjük, ha segíted a korrekt tájékoztatást!

Kiemelt kép: MTI


Tudtad?

A BudapestKörnyéke.hu hírportált százezrek olvassák. Olyan oldalakkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Telex, Index vagy a Blikk. A Facebookon már 248 ezres a követőtáborunk. A hirdetőink tudják, hogy helyben hirdetni a leghatékonyabb. Nálunk gyorsan elérik a főváros és az agglomeráció 3 milliós lakosságát.