Hétfő délelőtt Ferencváros és Kelenföld között megrongálódott a felsővezeték emiatt ezen a szakaszon csak az egyik vágányon közlekedhetnek a vonatok. A fennakadás végéig az 1-es villamoson Kelenföld és Népliget között, az M3-as metrón a Népliget és Kőbánya-Kispest között a vonatjegyek is érvényesek. 

 Bevezetett változások:

  •  Az S36-os vonatok Kőbánya-Kispest helyett csak Budapest-Kelenföldig közlekednek, és onnan fordulnak vissza Martonvásár felé
  •  Kőbánya-Kispest és Budapest-Kelenföld között az óránkénti kapcsolatot a G43-as vonatok biztosítják
  •  A győri fővonal távolsági járatainál, valamint a pécsi Mecsek InterCityknél 15-30 perccel hosszabb menetidőre lehet számítani. 
  •   A Keleti pályaudvarról 9:40-kor Bécsen át Münchenbe induló railjet xpress (rjx 62) várhatóan jelentős késéssel közlekedik Kelenföldtől.
  • Győrbe tartó utasai a 30 perccel későbbi Savaria InterCityvel (IC 924) Bécs felé tartó utasai az egy órával későbbi Liszt Ferenc EuroCityvel (EC 142) utazhatnak, melyen a szabadon maradt ülőhelyeket foglalhatják el.

Járműhiba az aszódi vonalon

Hétfő délelőtt az Aszód–Balassagyarmat vonalon közlekedő S780-as vonatoknál az alábbi változásokra kell számítani járműhiba miatt. Az érintett vonalon jelentős forgalmi változásra kell számítani.  A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 254 ezernél is többen követnek minket.

Forgalmi változás 

  •  A Balassagyarmatról 7:49-kor Aszódra elindult S780-as vonat (33517) járműhiba miatt csak Püspökhatvanig közlekedett. 
  •  Galgamácsáig a Püspökhatvan, községházától 9:26-kor Budapest felé induló 316-os busszal is utazhatnak. 
  •  A Hatvanból 9:15-kor Balassagyarmatra elindult S780-as vonat (33522) csak Galgamácsáig közlekedik. Utasai pótlóbusszal utazhatnak tovább Balassagyarmat felé.

Kiemelt kép:

Hirdetés

 

 

 

A Budapest és Környéke hírportált az erősebb napokon már százezrek olvassák. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint a Telex, Origo, Index, Blikk, az RTL és a TV2 weboldalai. Nyomtatott változatban először 1907-ben jelent meg a Budapest és Környéke újság. Köszönjük, hogy most te is minket olvasol! A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!