Halálos baleset történt csütörtökön délután, az M7-es autópályán, a főváros felé vezető oldalon, Polgárdi térségében. A karambolban egy 72 éves nő életét vesztette.

Tragikus baleset történt az M7-es autópályán, a Budapest felé vezető szakaszon. Polgárdinál, egy személyautó, eddig ismeretlen okból letért az úttestről.

A leállósávban éppen egy munkagép füvet nyírt, amelynek nekicsapódott a személyautó.

A deltahirerk.hu azt írja, a kocsiban egy házaspár ült, melynek 72 éves női utasa olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt. A kocsit vezető férfit mentőhelikopter szállította kórházba.


Tudtad?

A BudapestKörnyéke.hu hírportált százezrek olvassák. Olyan oldalakkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Telex, Index vagy a Blikk. A Facebookon már 248 ezres a követőtáborunk. A hirdetőink tudják, hogy helyben hirdetni a leghatékonyabb. Nálunk gyorsan elérik a főváros és az agglomeráció 3 milliós lakosságát.


 

A balesethez a székesfehérvári hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók érkeztek akik mindkét járművet áramtalanították, majd egy embert a kocsiból kiszabadítottak.

Kiemelt és belső kép: helyszín felvétel – Forrás: deltahirek.hu