Felborult egy autószállító kamion a Budaörsi úton a Petőfi laktanya előtt. A Budaörsi út kivezető szakaszát lezárták.

A Budaörsi úton gyakorlatilag lehetetlen kijutni a fővárosból, ugyanis egy autókat szállító kamion a befelé vezető oldalról átdőlt a kifelé vezető oldalra és teljesen elzárja mindkét sávot.

A baleset hétfő délután nem sokkal 14 óra után történt, egyre nagyobb a torlódás, várhatóan nemsokára az Erzsébet hídig beáll majd a város.

Hirdetés

Csodálatosan felújított lakás Újbudán, az Etele Plaza és az MOL Campus közelében, nem messze a Duna-parttól. Alkalmi ár: 68,5 MFt. Készpénzes vásárló esetén alkuképes az ár! A részletekért kattints az alábbi képre!

 

 

 

 

 

A Balesetinfón megjelent fotón is jól látszik, hogy már fél háromkor óriási autósor torlódott fel a Petőfi laktanyától befelé.

A Budapest és Környéke hírportált az erősebb napokon már százezrek olvassák. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint a Telex, Origo, Index, Blikk, az RTL és a TV2 weboldalai. Nyomtatott változatban először 1907-ben jelent meg a Budapest és Környéke újság. Köszönjük, hogy most te is minket olvasol! A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!

Kiemelt fotó: Helyszíni felvétel – Forrás: Facebook/Balesetinfó. Köszönjük a kép posztolójának, hogy fotójával segíti mások gyors és hiteles tájékoztatását.