Baleset miatt nem közlekedik az 1-es villamos a Kelenföldi vasútállomás és az Etele út között.
Etele úton összeütközött két jármű csütörtökön délelőtt.
Emiatt a buszok megpróbáltak a villamossínen közlekedni, de az egyik elakadt a műfüvön, így most nem jár az 1-es villamos.
Hirdetés
Csodálatosan felújított lakás Újbudán, az Etele Plaza és az MOL Campus közelében, nem messze a Duna-parttól. Alkalmi ár: 68,5 MFt. Készpénzes vásárló esetén alkuképes az ár! A részletekért kattints az alábbi képre!
Az 1-es villamos helyett pótlóbusz közlekedik a Kelenföld vasútállomás M és az Etele út/Fehérvári út között, mert egy műszaki hibás jármű akadályozza a forgalmat. Az 58-as és a 103-as autóbusz, illetve az M4-es metró igénybevételét is ajánljuk – írja a BKK infó
A Budapest és Környéke hírportált az erősebb napokon már százezrek olvassák. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint a Telex, Origo, Index, Blikk, az RTL és a TV2 weboldalai. Nyomtatott változatban először 1907-ben jelent meg a Budapest és Környéke újság. Köszönjük, hogy most te is minket olvasol! A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!
Kiemelt, belső kép: helyszíni felvétel – Forrás: Facebook/Balesetinfo