“Hello, hello, újra itt vagyok!” – életjelet adott magáról Bányai Gábor fideszes képviselő, aki februárban került lélegeztetőgépre, majd műtüdő kezelést kapott
Személyesen jelentette be Facebook oldalán Bányai Gábor, hogy legyőzte a koronavírust. A Fidesz...
Olvass tovább
